Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta8) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Country
he: מדינה

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר

en: United States
he: ארצות הברית

en: Clear
he: ניקוי

en: Finish
he: סיום
