Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta8) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Country
lv: Valsts

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Finish
lv: Pabeigt
