Site Module (2.1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (57 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Explanation or submission guidelines
cs: Vysvětlení nebo rady pro odeslání příspěvku

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Project
cs: Projekt

en: Edit
cs: Upravit

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Open
cs: Otevřené

en: View
cs: Zobrazit

en: History
cs: Historie

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Never
cs: Nikdy

en: Fields
cs: Pole

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: General
cs: Obecné

en: Example
cs: Příklad

en: Labels
cs: Názvy

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Full
cs: Celé

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Site information
cs: Informace o webu

en: Website
cs: Webová stránka

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Add field
cs: Přidat pole

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Report
cs: Výkaz

en: Install profile
cs: Instalace profilu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Manage display
cs: Správa zobrazení

en: Current password
cs: Aktuální heslo

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Drupal Version
cs: Drupal verze

en: Text value
cs: Textová hodnota
