Site24x7 (1.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: General
ast: Xeneral

en: Role
ast: Rol

en: United States
ast: Estaos Xuníos d'América
