Site24x7 (1.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: General
az: Əsas

en: Role
az: Rollar

en: Australia
az: Avstraliya

en: China
az: Çin

en: India
az: Hindistan

en: United States
az: Amerika Birləşmiş Ştatları
