Site24x7 (1.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: General
bn: সাধারণ

en: India
bn: ভারত

en: United States
bn: যুক্তরাষ্ট্র
