Site24x7 (1.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: General
cy: Cyffredinol

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Australia
cy: Awstralia

en: China
cy: Tseina

en: United States
cy: Unol Daleithiau
