Site24x7 (1.0.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Visibility
da: Synlighed

en: Roles
da: Roller

en: General
da: Generelt

en: Role
da: Rolle

en: Australia
da: Australien

en: China
da: Kina

en: India
da: Indien

en: United States
da: USA

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: Every page except the listed pages
da: Alle sider undtagen de valgte sider

en: The listed pages only
da: Kun de viste sider

en: Add to the selected roles only
da: Tilføj kun til de valgte roller

en: Add to every role except the selected ones
da: Tilføj til alle roller undtagen de valgt

en: Pages by their paths
da: Sider efter stier
