Site24x7 (1.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: Australia
eo: Aŭstralio

en: China
eo: Ĉinujo

en: United States
eo: Usono
