Site24x7 (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: General
et: Üldine

en: Role
et: Roll

en: Australia
et: Austraalia

en: China
et: Hiina

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid
