Site24x7 (1.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Role
gu: હોદો

en: Australia
gu: ઓસ્ટ્રેલિયા

en: China
gu: ચીન

en: India
gu: ભારત

en: United States
gu: યુનાઈટેડ સ્ટેટ્સ
