Site24x7 (1.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Role
hy: Դեր

en: Australia
hy: Ավստրալիա

en: China
hy: Չինաստան

en: India
hy: Հնդկաստան

en: United States
hy: Միացյալ Նահանգներ
