Site24x7 (1.0.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Roles
is: Hlutverk

en: General
is: Almennt

en: Role
is: Hlutverk

en: Australia
is: Ástralía

en: China
is: Kína

en: India
is: Indland

en: United States
is: Bandaríkin

en: Europe
is: Evrópa
