Site24x7 (1.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Roles
ja: 役割

en: General
ja: 全般

en: Role
ja: 役割

en: Australia
ja: オーストラリア

en: China
ja: 中国

en: India
ja: インド

en: United States
ja: 米国

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ja: １行に１ベージとして、パスを入力してください。 <b>*</b> はワイルドカードとして使えます。 例えばブログページのパスを指定するには <b>%blog</b>、ユーザー別のブログは <b>%blog-wildcard</b> と入力してください。 また、フロントページを指定するには <b>%front</b> と入力してください。

en: Every page except the listed pages
ja: 以下を除く全てのページ

en: The listed pages only
ja: 以下のページのみ
