Site24x7 (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: General
jv: Umum

en: Role
jv: Parāgā

en: United States
jv: Amerika Serikat
