Site24x7 (1.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: General
ka: ზოგადი

en: Role
ka: როლი

en: Australia
ka: ავსტრალია

en: China
ka: ჩინეთი

en: India
ka: ინდოეთი

en: United States
ka: შეერთებული შტატები
