Site24x7 (1.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Australia
kn: ಆಸ್ಟ್ರೇಲಿಯಾ

en: China
kn: ಚೀನಾ

en: India
kn: ಭಾರತ

en: United States
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಸ್ಟೇಟ್ಸ್

en: Europe
kn: ಯೂರೋಪ್
