Site24x7 (1.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: General
lt: Bendras

en: Role
lt: Rolė

en: Australia
lt: Australija

en: China
lt: Kinija

en: India
lt: Indija

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.
