Site24x7 (1.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: General
lv: Galvenie

en: Role
lv: Loma

en: Australia
lv: Austrālija

en: China
lv: Ķīna

en: India
lv: Indija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis
