Site24x7 (1.0.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: General
pl: Ogólne

en: Role
pl: Rola

en: China
pl: Chiny

en: India
pl: Indie

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Europe
pl: Europa

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony

en: Add to the selected roles only
pl: Dodaj tylko do wybranych ról

en: Add to every role except the selected ones
pl: Dodaj do każdej roli poza wybranymi
