Site24x7 (1.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: General
ps: ټوليز

en: Role
ps: ونډه

en: Australia
ps: استرالیا

en: India
ps: هندوستان

en: United States
ps: امريکا متحده ایالات
