Site24x7 (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: General
sk: Všeobecné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Australia
sk: Austrália

en: China
sk: Čína

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.
