Site24x7 (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: General
sl: Splošno

en: Australia
sl: Avstralija

en: China
sl: Kitajska

en: India
sl: Indija

en: United States
sl: Združene države
