Site24x7 (1.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Roles
sv: Roller

en: General
sv: Allmän

en: Role
sv: Roll

en: Australia
sv: Australien

en: China
sv: Kina

en: India
sv: Indien

en: United States
sv: Förenta Staterna

en: Europe
sv: Europa

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.
