Site24x7 (1.0.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: General
te: సాధారణ

en: Role
te: పాత్ర

en: Australia
te: ఆస్ట్రేలియా

en: China
te: చైనా

en: India
te: భారతదేశం

en: United States
te: అమెరికా సంయుక్త రాష్ట్రాలు
