Site24x7 (1.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: China
ug: جوڭگو
