Site Alert (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Message
ar: الرسالة

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Active
ar: نشط

en: Custom
ar: مخصص

en: Severity
ar: الحدة

en: UUID
ar: المعرف UUID
