Site Alert (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Message
be: Паведамленне

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Active
be: Актыўна

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Severity
be: Прыярытэт
