Site Alert (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Message
bs: Poruka

en: Label
bs: Oznaka

en: Active
bs: Aktivan

en: Custom
bs: Prilagođen
