Site Alert (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།
