Site Alert (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Message
et: Teade

en: Label
et: Nimetus

en: Active
et: Aktiivne

en: Custom
et: Kohandatud

en: Severity
et: Tõsidus

en: Scheduling
et: Ajastamine
