Site Alert (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Message
fa: پیغام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Active
fa: فعال

en: Custom
fa: سفارشی

en: Severity
fa: شدت

en: Scheduling
fa: زمان‌بندی
