Site Alert (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Start time
kn: ಆರಂಭದ ಸಮಯ
