Site Alert (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Severity
bo: གཟབ་ནན
