Site Alert (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Message
da: Meddelelse

en: Label
da: Etiket

en: Active
da: Aktiv

en: Custom
da: Tilpasset

en: Severity
da: Grad

en: seconds
da: sekunder

en: Scheduling
da: Planlægning

en: Start time
da: Start tid

en: End time
da: Slut tid
