Site Alert (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Active
el: Ενεργό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Severity
el: Σοβαρότητα
