Site Alert (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Message
fi: Viesti

en: Label
fi: Tunnus

en: Active
fi: Voimassa

en: Custom
fi: Oma

en: Severity
fi: Vakavuus

en: seconds
fi: sekuntia

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Scheduling
fi: Ajastaminen
