Site Alert (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Active
fr: Actif

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Severity
fr: Importance

en: seconds
fr: secondes

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Scheduling
fr: Planification

en: Start time
fr: Date de début

en: End time
fr: Date de fin

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)
