Site Alert (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Active
gl: Activo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Severity
gl: Gravidade

en: seconds
gl: segundos

en: Scheduling
gl: Planificación
