Site Alert (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Message
he: הודעה

en: Label
he: תווית

en: Active
he: פעיל

en: Custom
he: מותאם

en: Severity
he: חוּמרה

en: Scheduling
he: תזמון

en: Start time
he: זמן התחלה

en: End time
he: זמן סיום:
