Site Alert (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Message
jv: Pesen

en: Label
jv: Judul

en: Active
jv: Aktif

en: Custom
jv: Kostum

en: Severity
jv: Kerawanan
