Site Alert (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Label
kk: Атауы

en: Active
kk: Белсенді

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Severity
kk: Қауіптілік
