Site Alert (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Message
ku: پەیام

en: Label
ku: پێناس

en: Active
ku: چالاکە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Severity
ku: دژواری
