Site Alert (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
