Site Alert (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Message
nn: Melding

en: Label
nn: Etikett

en: Active
nn: Aktiv

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: seconds
nn: sekundar
