Site Alert (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Message
sr: Порука

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: seconds
sr: секунди

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
