Site Alert (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Message
tr: İleti

en: Label
tr: Etiket

en: Active
tr: Etkin

en: Custom
tr: Özel

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: seconds
tr: saniye

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Scheduling
tr: Zamanlama

en: Start time
tr: Başlangıç zamanı
