Site Alert (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Label
ug: بەلگە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Start time
ug: باشلانغان ۋاقىت

en: End time
ug: ئاخىرلاشقان ۋاقىت
