Site Alert (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Message
ur: پیغام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Active
ur: فعال
