Site Alert (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Message
ast: Mensax

en: Label
ast: Etiqueta

en: Active
ast: Activu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Severity
ast: Severidá
